Про мене

dorothea
Дитячий та сімейний фотограф

Олеся Дубовик

Привіт. Мене звати Олеся і я – фотограф новонароджених і старших діток. Рада вітати вас на своєму сайті. Тут на вас чекає світ дитинства і особливий час появи нового життя.
От вже три роки моєю головною нішею і пристрастю є фотографія новонароджених діток і старших малюків. Два з них – я працюю у власній спеціалізованій студії.

Найважливіше на зйомці для мене – безпека і комфорт сімї з дитиною. Тому я роблю все, аби ваші перші фотографії були не лише красивими, а й безпечними, а сам процес – комфортним для всіх учасників.

Я сама - мама чудового хлопчика і знаю, як важлива обережність на зйомці. Але ще я знаю, як важливо зберігати дійсно важливі моменти, зупиняти час і оберігати свою пам'ять. Адже діти виростають і змінюються дуже швидко.

Фотографія новонароджених – це не просто фотографія. Це ваша історія, це історія вашої сімї. Фотографія новонароджених і дітей – це про цінності. І про вашу пам'ять, про ваші спогади, які будуть з вами протягом багатьох років. Це те, що не втратить своєї цінності і буде тою реліквією, яка передаватиметься з покоління в покоління.

Приходьте до мене зі своїми меншими і я допоможу зберегти ваші спогади про головне – красиво.