F.A.Qs

Питання, які задають найчастіше

 • 1. Коли найкраще проводити зйомку новонароджених?
  Найкращий час для проведення фотосесії новонародженого – 5-14 днів життя. Це той період, в якому малюк ще досить міцно спить, його рідко мучає животик, а сама дитина пам’ятає свої положення в животику у мами і його найлегше вкласти в найрізноманітніші, комфортні йому, позування. Однак, якщо ви пропустили цей період – красиві кадри також можна зробити. Напишіть мені, і ми підберемо для вас найкомфортніший формат зйомки.
 • 2. Коли і як бронювати фотосесію новонароджених?
  Бронювати фотосесію новонароджених краще заздалегідь, на стадії вагітності, аби ви були спокійні і не переймалися цим питання вже коли малюк з’явиться на світ. Зйомку ми бронюємо по попередній даті пологів. Це попереднє бронювання, яке потрібне для того, аби зафіксувати за сім’єю місце. Тому, якщо малюк з’явиться раніше, чи пізніше строку – ми його почекаємо. Адже остаточно дату зйомки ми узгоджуємо вже в перші пару днів після появи дитинки.
 • 3. Безпека в студія і реквізиту для немовлят
  Я працюю у своїй власній студії закритого типу. В цій студії немає сторонніх людей і в день не проходить не більше однієї зйомки. Перед кожною фотосесією в студії проходить вологе прибирання, провітрювання і кварцування приміщення. Весь реквізит і поверхні проходять додаткову антибактеріальну обробку, а одяг для малюка – відпаровується безпосередньо перед зйомкою.
 • 4. Як обирається реквізит і образи для зйомки новонароджених?
  Весь реквізит і одяг для дитинки входить до вартості зйомки і його надає фотограф. На стадії обговорення зйомки ми обираємо кольорову гамму і образи за вашими побажаннями і вподобаннями, узгоджуємо з вами деталі і додатковий реквізит (живі квіти, деталі). Кількість образів залежить від обраного вами пакету.
Базові пакети

Ціни